Ampuria Tour 1999 yılında Işıl Dirim Kavitaş ve Duygu Bosut tarafından kurulmuştur. Hızla büyüyen acentemiz Türkiye’nin ve dünyanın her bölgesine hizmet verebilecek donanıma ulaşmıştır. Medeniyetler beşiği Anadolu’yu; Karadeniz ve Yayla Turizmi’ni, Doğu Anadolu’yu, Güney Doğu Anadolu’yu, Kapadokya Bölgesini, Marmara ve Akdeniz’i ve tabiî ki Ege’yi dünya turizminde hak ettiği yere ulaştırmak için tutkuyla çalışmaktadır.

Son model otobüsleri, sektörün can damarı olan otelcilik ile başlayan turizm deneyimi, her dilde kokartlı rehberleri ile hizmet vermektedir.

Ampuria Tour ofisi Eski Foça’da limanın tam karşısında, Ege Denizini seyreden bir noktadadır. Karşıdan el sallayan Midilli sakinleri ile adeta akrabadır. Doğal olarak, Midilli Turlarında ülkemizin önde gelen acentelerinden biri konumundadır. Midilli otel rezervasyonları, Feryboat biletleri Ampuria Tour’dan temin edilebilmekte, Yunanistan Adaları’na kapı vizesi ve tüm dünya vize hizmetleri verilmektedir.

Ampuria Tour, dünyanın her tarafına, gruplara özel butik turlar düzenlemekte ve konuklarına unutulmaz seyahatler vaat etmektedir. Pronto Tour Sistem ve Cruise Lines’ın yetkili acentesi olan şirketimiz vizeli ve vizesiz gemi seyahatlerinde en elverişli koşulları sunmaktadır.

Uçak biletleri ve otel rezervasyonlarına gelince; şirketimiz Pegasus Hava Yolları, Sun Express  yetkili acentasıdır. İç ve dış hatlarda dilediğiniz havayolları ile sizleri güvenle uçurmakta, hiçbir aksaklık olmadan uçak bağlantıları ve ihtiyacınıza uygun otellerin rezervasyonlarını sağlamaktadır.

Deneyimli kadromuz ve bağlantılarımız ile kongre-seminer-bayi toplantıları için de hizmete hazır olduğumuzu belirtmeliyiz..

Saygılarımızla,
AMPURIA TOUR
TURSAB LİSANS NO : A- 4465

Adres

Adres:

Atatürk Mahallesi, Ressam Avni Arbaş Sokak No:9/A 35680 Eski Foça, İzmir

GPS:

38.6672870027166, 26.75298437476158

Contact Owner
Plan My Route

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 18:00

Salı

09:00 - 18:00

Çarşamba

09:00 - 18:00

Peşembe

09:00 - 18:00

Cuma

09:00 - 18:00

Cumartesi

10:00 - 15:00

Pazar

-

Acentemiz tüm yıl hizmete açıktır.

Özellikler

 Otel Rezervasyonları

Otel Rezervasyonları

Tüm Dünyada Otel Rezervasyonlarınız

Uçak Biletleri

Uçak Biletleri

Tüm Dünyaya, Tüm Havayolları ile Uçak Biletleriniz

Cruise Turları

Cruise Turları

Tüm Dünyada Cruise Gemi Rezervasyonları

Tur Paketleri

Tur Paketleri

Tüm Dünya Rotalarında Turlar

Araç Kiralama

Araç Kiralama

Gideceğiniz Tüm Destinasyonlarda Araç kiralama Hizmetleri